Rolety / żaluzje

Rolety / żaluzje

Zaproście nas do swojego domu. Przyjedziemy z katalogami i pomożemy dobrać przesłony do każdego pomieszczenia, tak żeby ozdabiały wnętrze oraz spełniały założone funkcje. Jeśli macie już własny pomysł to super, staniemy na głowie, aby spełnić Wasze marzenia. Lubimy współpracować z profesjonalnymi projektantami, chętnie uczymy się nowych trendów. Po prostu kochamy naszą pracę – sprawdźcie nas! Proponujemy najwyższej jakości rolety wewnętrzne materiałowe, które zostały wykonane z ogromną precyzją, zaangażowaniem, a także dbałością o szczegóły. Świetnie sprawdzą się one zarówno w domu, jak i biurze. Wysokiej jakości roletki stanowią również ozdobę okna, gdyż prezentują się niezwykle estetycznie.

Plisy, żaluzje – sprawdzony wybór do niejednego pomieszczenia

W naszej ofercie znajdują się wytrzymałe plisy stanowiące funkcjonalny element wyposażenia. To dzięki nim niestraszne będą padające na komputer pracowniczy promienie słoneczne – bowiem zasłonięte rolety umożliwiają pracę bez niezdrowego mrużenia oczu. Natomiast do eleganckich, ekskluzywnych wnętrz polecamy pięknie prezentujące się rolety rzymskie. Łączą one w sobie zarówno estetykę zasłon, jak i praktyczność rolet materiałowych. Żaluzje zapewniają pożądaną przez wielu prywatność, dlatego też ich odpowiedni dobór jest niezwykle ważny – w naszym asortymencie proponujemy jedynie wytrzymałe, wysokiej jakości oraz stylowe modele rolet, które odmienią niejedno wnętrze!

Masz
pytanie?

Napisz do nas!
Odpowiemy szybko
i sprawnie!

Nasz sklep

stacjonarny mieści się w Bydgoszczy przy ul. Kaszubskiej 17 E, zapraszamy serdecznie do obejrzenia ekspozycji. Jeśli będą się Państwo do nas wybierali osobiście proszę pamiętać, że wejście jest od ulicy Bocianowo. Mamy bezpłatny parking bezpośrednio przy sklepie.

Kliknij, aby załadować mapę
COPYRIGHTS 2022