Markizy / moskitiery

Markizy / moskitiery

Zrobiliśmy wspólną zakładkę dla tych dwóch różnych produktów, bo często nazwy te – markizy oraz moskitiery – są mylone, dlatego też obojętnie, jakiej rzeczy potrzebujecie, zapewniamy, że dobrze kliknęliście!

Markizy – profesjonalna zasłona przeciwsłoneczna

Markizy to materiałowe daszki rozwijane na zewnątrz, które dają cień podczas słonecznych dni, a zarazem chronią nas przed ewentualną mżawką. Dzięki nim nawet wtedy, kiedy pada deszcz, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić znajomych na pysznego grilla czy popołudniową kawę na tarasie! Często stanowią one również dekorację restauracyjnych ogródków letnich. Markizy umożliwiają wypoczynek na zewnątrz niezależnie od warunków atmosferycznych.

Moskitiery – skuteczna ochrona przed insektami

Moskitiery to siatki chroniące nas przed owadami, choć, nie ukrywamy, że zdarzyło nam się je również zakładać w innych celach m.in. po to, aby do mieszkania nie wchodziły żaby czy gryzonie oraz wykorzystywać w formie zabezpieczenia dla naszych czworonożnych przyjaciół – jako ochrona kotków przed wypadnięciem przez uchylone okno.

Warto podkreślić, że starannie wykonane moskitiery drzwiowe nie utrudniają korzystania z okien. Proponowane przez nas modele skutecznie chronią przed ukąszeniami insektów, a w dodatku prezentują się niezwykle estetycznie. Doskonale sprawdzą się one podczas cieplejszych miesięcy w roku – decydując się na wysokiej jakości moskitiery już nie musimy obawiać się, że otwierając okno, wpuszczamy do naszego wnętrza nieproszonych gości.

Masz
pytanie?

Napisz do nas!
Odpowiemy szybko
i sprawnie!

Nasz sklep

stacjonarny mieści się w Bydgoszczy przy ul. Kaszubskiej 17 E, zapraszamy serdecznie do obejrzenia ekspozycji. Jeśli będą się Państwo do nas wybierali osobiście proszę pamiętać, że wejście jest od ulicy Bocianowo. Mamy bezpłatny parking bezpośrednio przy sklepie.

Kliknij, aby załadować mapę
COPYRIGHTS 2022