Drzwi

Drzwi

W naszym asortymencie znajdują się drzwi zewnętrzne, które sami produkujemy w fabryce, ale posiadamy również modele innych, cenionych na rynku producentów – takich jak Wikęd czy Erkado. Dysponujemy jedynie solidnymi, wytrzymałymi, a zarazem pięknie prezentującymi się egzemplarzami drzwi.

Wstawimy też drzwi wewnętrzne, takich firm jak: Porta, DRE i Erkado. Nasza ekipa montażowa to wysokiej klasy profesjonaliści, od lat zawodowo montujący drzwi. Stawiamy na ponadprzeciętną jakość, precyzję wykonania oraz zadowolenie naszych klientów, z tego też względu proponowane przez nas drzwi wejściowe cechują się niezwykle estetyczną prezencją. Ich odpowiedni dobór, ułatwi późniejszą aranżację wnętrza. Gwarantujemy, że swoją pracę wykonujemy sprawnie, a także profesjonalnie, o czym możesz przekonać się tylko w jeden sposób…,wybierając nas!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • najważniejszy jest dla nas klient,
  • cechuje nas terminowość,
  • a także pełen profesjonalizm.

Masz
pytanie?

Napisz do nas!
Odpowiemy szybko
i sprawnie!

Nasz sklep

stacjonarny mieści się w Bydgoszczy przy ul. Kaszubskiej 17 E, zapraszamy serdecznie do obejrzenia ekspozycji. Jeśli będą się Państwo do nas wybierali osobiście proszę pamiętać, że wejście jest od ulicy Bocianowo. Mamy bezpłatny parking bezpośrednio przy sklepie.

Kliknij, aby załadować mapę
COPYRIGHTS 2022