Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne – gwarancja wysokiej jakości i nowoczesnego designu.


W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór drzwi wewnętrznych marki PORTA, DRE, ERKADO. Asortyment obejmuje drzwi, które można dostosować do swoich potrzeb pod względem wymiaru, formy wykończenia oraz koloru. Zapewniają prywatność domownikom, jak również stanowią nieodłączny element dekoracyjny pomieszczeń. Podczas wyboru konkretnego wariantu należy wziąć pod uwagę nie tylko ich wygląd, ale również trwałość i wykonanie. Drzwi pokojowe, łazienkowe, do kuchni, sypialni, garderoby muszą być odporne na zabrudzenia i zarysowania oraz charakteryzować się wytrzymałością podczas długoletniej eksploatacji.
Z nami dopasujesz idealne drzwi do swojego domu lub mieszkania oraz zyskach gwarancję zadowolenia na wiele lat.
(Poniżej przedstawiamy przykładowe warianty wybranych modeli drzwi. Szukasz czegoś innego? Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas osobiście w Bydgoszczy.)

porta
dre
erkado
RSIST 7.1
RESIST 4.A
LINE B.1
CPL model 5.1
Line H.1
CPL model 5.2
LINE C.1
LINE E.1
PREMIUM 8
ENA 3
ELSA A3
EMANA 0
SEMI 0
VETRO A2
VERANO 2
TRIESTA 0
Nemezja 11
Miskant 6
Fragi 16
Epimedium 1
Herse max set 26
Graf 64
Frezja 1
Graf 1
Najważniejszy jest dla nas klient!

Dzięki temu staliśmy się Liderem, który wyznacza kierunek, stawia na rozwój i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji. Plebiscyt “Orły okien i drzwi” to nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy z branży.

  • I
  • Miejsce
Agnieszka Stempka - rolety żaluzje moskitiery markizy bramy plisy verticale Bydgoszcz
Iwona Zmuda-Pieczka

Moja wspolpraca z Firma Fasada trwa już kilka lat.Jestem w 100% zadowolona z usług jakie oferują swoim klientom.Szczególnie chciałabym zwrócić uwagę na fachowe doradzctwo i dbanie o najmniejsze szczegóły przez Pana Bartosza.Wielokrotnie ułatwił mi podjęcie ,czasami niełatwych, decyzji. Jestem pewna, że kolejne zlecenie,ktore tuż za rogiem, spotka się z nienaganną oceną z mojej strony.I na pewno nie raz jeszcze skorzystam z ich usług.

Katarzyna Bednarczyk

Jestem bardzo zadowolona z rolet, które wykonała mi rok temu firma Pani Agnieszki Stempki. Zarówno jakość materiału jak i montaż w wykonaniu Pana Bartosza Lewandowskiego oceniam bardzo dobrze. Pan Bartosz doradził jakie rolety najlepiej będą funkcjonować w dużych oknach, jakie dobrać kasety i wykończenie. Zamawiam kolejne rolety w tej firmie, tym razem do salonu. Polecam!

Sylvia Schmiedeknecht

Kupilismy drzwi do domu w firmie pani Agnieszki . Jestesmy bardzo zadowoleni z solidnego wykonania, . Nase oczekiwania zostaly spelnione . Bardzo dziekuje za Service i starania pana Bartosza i pani Agnieszki. Zadzwonili nawet w niedziele, zeby poinformowac o dostawie w poniedzialek. Polecamy

Dlaczego warto wybrać nas?
Fachowe doradztwo
Wieloletnie doświadczenie
Wysokiej jakości materiały
Dostawa w ustalonym terminie
Doświadczona ekipa montażowa

Szukasz konkretnego produktu?

Skontaktuj się z nami!
Drzwi wewnętrzne

Nasz sklep

stacjonarny mieści się w Bydgoszczy przy ul. Kaszubskiej 17 E, zapraszamy serdecznie do obejrzenia ekspozycji. Jeśli będą się Państwo do nas wybierali osobiście proszę pamiętać, że wejście jest od ulicy Bocianowo. Mamy bezpłatny parking bezpośrednio przy sklepie.

Drzwi wewnętrzne
Kliknij, aby załadować mapę
COPYRIGHTS 2022